ЂУРИЋ: Вијенци су поново положени на усташки споменик, иако је министар тврдио да то неће дозволити!

Иако је министар Будимир прије само пар дана тврдио да неће бити полагања вијенаца на усташки споменик у Модрану, то се ипак догодило. Изјавио је ово посланик Српске демократске странке у Народној скупштини Републике Српске Перо Ђурић. „Упозорио сам министра…






