Након упозорења Бодироге, Влада исплатила дуг према домовима здравља

Влада Републике Српске је на име дуга који је постојао према домовима здравља уплатила двије, а неким домовима здравља и све три транше – за октобар, новембар и децембар 2025. године. Изјавио је ово шеф Клуба посланика Српске демократске странке…







