БЛАНУША: Ко је одговоран јер смо пустошење Угљевика платили преко 300 милиона?

“Враћање концесије РиТЕ Угљевик за експлоатиционе поље ‘Угљевик Исток 2’ није никакав велики корак, како представља режим, него је велика пљачка за коју неко треба одговарати. Дали су Комсару концесију, упркос противљењу запослених у РиТЕ Угљевик, стратешки значајно производно предузеће…







