БОДИРОГА: Директорима губиташа 500 КМ, а борцима једна марка – такве одлуке може донијети само власт која ради против свог народа!

Саво Минић повећава плату директорима јавних предузећа за 500 КМ, а основицу за борачки додатак за једну марку! Изјавио је ово шеф Клуба посланика Српске демократске странке у Народној скупштини Републике Српске, Огњен Бодирога. „Замислите да ће директори који су…







